Zarząd

Obecny zarząd

Prezes Adam Piątek
Sekretarz Hanna Dubska
Skarbnik Anna Połka
Członek Zarządu Tomasz Naglik
Członek Zarządu Barbara Żegalska
Członek Zarządu Katarzyna Rosa
Członek Zarządu Agata Grobelna

 Poprzednie Zarządy

 od 05.12.2011 r. do 30.11.2015r.
Prezes Tomasz Naglik
Sekretarz Barbara Żegalska
Skarbnik Hanna Stróżyńska
Członek Zarządu Hanna Dubska
Członek Zarządu Agata Grobelna
Członek Zarządu Agnieszka Stępień
Członek Zarządu Katarzyna Rosa
od 15.11.1999 r. do 26.05.2003 r.
Prezes Maria Wieczorek
Sekretarz Hanna Stróżyńska
Skarbnik Helena Domagała
Członek Zarządu Renata Smelkowska
Członek Zarządu Agnieszka Czyżak
Członek Zarządu Mirosław Kaczmarek
Członek Zarządu Tomasz Naglik
od 26.05.2003 r. do 16.08.2006 r.
Prezes Hanna Stróżyńska
Sekretarz Maria Wieczorek
Skarbnik Helena Domagała
Członek Zarządu Renata Smelkowska
Członek Zarządu Agnieszka Czyżak
Członek Zarządu Mirosław Kaczmarek
Członek Zarządu Tomasz Naglik
od 16.08.2006 r. do 06.11.2007 r.
Prezes Maria Wieczorek
Sekretarz Hanna Urbaniak
Skarbnik Danuta Wolsztyńska
Członek Zarządu Helena Domagała
Członek Zarządu Agnieszka Czyżak
Członek Zarządu Mirosław Kaczmarek
Członek Zarządu Tomasz Naglik
od 06.11.2007 r. do 05.12.2011 r.
Prezes Tomasz Naglik
Sekretarz Barbara Żegalska
Skarbnik Katarzyna Rosa
Członek Zarządu Ewa Henryka Folcik
Członek Zarządu Maria Kociemba
Członek Zarządu Agnieszka Stępień
Członek Zarządu Mirosław Kaczmarek