Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT 2023 z PITax.pl oraz IWOP jest możliwe w ramach projektu  “PITax.pl dla OPP”.

Otwórzmy serca.

Stowarzyszenie "Dać Pomoc" zostało zaproszone do współpracy w projekcie, który powołali do życia mieszkańcy Kościana. Od tego momentu nazywamy ich "Pospolitym Ruszeniem Serc" i  tylko nazwa jest "pospolita", ponieważ serca mają WIELKIE i gorące. Jest to grupa kościańskich artystów, społeczników, nauczycieli, sportowców i ludzi dobrej woli, którzy nie pozostali obojętni na ciężką chorobę dwóch mieszkańców naszego miasta. Do współpracy przyłączyło się w sumie kilkuset osób z Kościana, lecz akcja wykracza też poza jego granice. Koordynacją całego przedsięwzięcia zajął sie kilkuosobowy sztab.

Zebrane fundusze zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Macieja Zielonki i Michasi Zarzyckiej, nauczyciela i uczennicy kościańskiej „czwórki”, którzy zmagają się z choroba nowotworową. Obecnie oboje przechodzą leczenie, które generuje koszty przekraczające możliwości obu rodzin.

Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie, której program przedstawia afisz zamieszczony poniżej. W ciągu trzech dni każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas wszystkich imprez towarzyszących temu wydarzeniu będzie można przekazać datki do skarbon. Wolontariusze ze skarbonkami bedą obecni wszędzie tam, gdzie zostały przygotowane atrakcje dla mieszkanców.

Są to między innymi 24 godzinny bieg sztafetowy, zawody sportowe, wydarzenia kulturalno-muzyczne, zabawy dla dzieci i licytacje.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! ! !

Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT 2023 z PITax.pl oraz IWOP jest możliwe w ramach projektu  “PITax.pl dla OPP”.